O NAS

Buwar sp. z o.o. powstała w roku 2003 w wyniku przekształcenia PHU „Buwar” działającego od 14 lutego 1986 roku. Tworząc nową spółkę, przejęliśmy ogrom doświadczeń, rynek oraz wykwalifikowanych pracowników PHU „Buwar”, przez co jesteśmy jednym z czołowych na Dolnym Śląsku dystrybutorów środków smarujących i chemii samochodowej. Dzięki nieustannemu rozwojowi naszej Spółki oraz wprowadzania nowoczesnych form dystrybucji i komunikacji, udało nam się wyrobić renomę i utrzymać wieloletnią współpracę z partnerami handlowymi. Wielokrotnie byliśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach biznesowych. Zajęliśmy m.in. 3. miejsce w rankingu firm z Dolnego Śląska w XI edycji „Gazel Biznesu 2010”, a także zostaliśmy wyróżnieni w „Diamentach Forbesa”, czyli w rankingu najbardziej dynamicznych Polskich firm.

W swojej ofercie, zarówno dla odbiorców hurtowych jak i detalicznych, posiadamy środki smarowe (oleje silnikowe, przemysłowe, technologiczne, smary), płyny eksploatacyjne oraz kosmetyki samochodowe. Głównymi odbiorcami oferowanych produktów są zakłady przemysłowe, firmy transportowe, stacje paliw, warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, gospodarstwa rolne oraz odbiorcy indywidualni. BUWAR Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż oferowanych produktów bezpośrednio w siedzibie firmy, poprzez kontakt klientów z przedstawicielami handlowymi czy przez sklep internetowy. 

Ponadto od 2006 roku prowadzimy działalność produkcyjną. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych przy użyciu technologii rozdmuchu. Nasze produkty trafiają do wielu branż, między innymi motoryzacyjnej, rolniczej i budowlanej. 

Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce. Nasz park techniczny składa się z najnowocześniejszych maszyn, umożliwiających nam szybkie wyprodukowanie wysoko jakościowego certyfikowanego produktu na formach własnych lub powierzonych przez klienta. Proponowane przez Buwar opakowania oraz akcesoria z tworzyw sztucznych spełniają europejskie normy i standardy. Dlaczego warto nam zaufać? Gwarantujemy:

  • Najwyższą jakość opakowań z tworzyw sztucznych
  • Fachowe doradztwo
  • Ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji
  • Realizację indywidualnych zamówień
  • Najnowocześniejszy park maszyn
  • Perfekcyjną logistykę
  • Wysokie stany magazynowe produktów