Kanister_5L

Kanistry plastikowe 5L

Ludzie stają w dzisiejszych czasach przed szerokim wyborem, jeśli chodzi o zakup kanistrów plastikowych, stosowanych do magazynowania substancji płynnych. Różnią się one od siebie przede wszystkim pojemnością. Jedni potrzebują większych kanistrów, inni zdecydowanie mniejszych.

WYSTARCZAJĄCYM PRODUKTEM CZĘSTO OKAZUJĄ SIĘ BYĆ KANISTRY PLASTIKOWE 5L

Które są jednymi z najmniejszych na rynku. Posiadają specjalne nakrętki z odpowietrznikami, a ich największą zaletą jest niesamowita poręczność, co przydaje się podczas ich przenoszenia.

KANISTRY PLASTIKOWE 5L CHARAKTERYZUJĄ SIĘ NIEWIELKĄ WAGĄ

Z racji tego można je poddawać procesowi paletyzacji, bez problemów będzie się z nich tworzyło większe stosy. Przelewanie płynów do tego typu opakowań nie jest zbyt skomplikowaną czynnością, zwłaszcza gdy ktoś miał z tym wcześniej styczność. Kanistry przydają się na stacjach benzynowych, na placach budowy, na działkach, czy też w ogrodach. Uniwersalne zastosowanie sprawia, że popyt na nie cały czas jest spory i będzie rósł.

Kanister produkowany w technologii rozdmuchu z tworzywa HDPE (polietylen) są odporne na większość substancji chemicznych. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wyprodukowania w różnych kolorach, wagach oraz z certyfikatem UNY. Dostępne z gwintami SK-38. Mogą mieć pasek widoku (ilości w środku).

kanistry plastikowe 5l

ZAMÓW KANISTRY ONLINE