kanistry plastikowe 5l

BUWAR – PRODUCENT WYSOKIEJ KLASY KANISTRÓW PLASTIKOWYCH

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez kanistrów plastikowych 5l i innych. Mniejsze kanistry mają tę przewagę nad większymi, że są praktyczne, częściej stosowane, poręczne i łatwe do przeniesienia z jednego miejsca w drugie. Opakowania plastikowe używane są do magazynowania różnych substancji o konsystencji płynnej. Woda, olej, benzyna to płyny najczęściej przechowywane w kanistrach plastikowych 5l lub o innej pojemności. Nakrętka z odpowietrznikiem umożliwia bezpieczne przechowywanie substancji płynnej. Kanister uniwersalny, niewielkich rozmiarów przeniesie każdy – dorosły i dziecko.  Dużą zaletą kanistrów plastikowych 5l jest ich lekka konstrukcja. Można je układać na paletach, co ma duże znaczenie w transporcie większych ilości opakowań plastikowych.

Zastosowanie

Kanister plastikowy 5l zawsze warto mieć przy sobie, np. w samochodzie czy na wyposażeniu ogródka działkowego. Jego przydatność dla użytkowników aut jest bezdyskusyjna. W kanistrze można przechowywać zapasowe paliwo, olej czy wodę. Kanistry plastikowe 5l spotyka się też na imprezach w plenerze, w firmach, w miejscach budowy lub remontu. Niektórzy używają tych opakowań w mieszkaniach do magazynowania wody pitnej albo do podlewania roślin na balkonie. Można zabrać z sobą wodę w podróż. Zastosowanie kanistrów jest bardzo szerokie.

Buwar – marka i symbol niezawodnych opakowań plastikowych

Buwar od 10 lat produkuje opakowania plastikowe, spełniające najwyższe parametry jakościowe. Kanistry plastikowe 5l i o innej pojemności są przebadane przez Instytut Badawczy Łukasiewicz Reseach Network i certyfikowane (COBRO). Do każdego kanistra dołączona jest karta katalogowa, zawierająca niezbędne parametry techniczne i opis produktu. Buwar przyjmuje zlecenia na wykonanie kanistrów w określonym kolorze i rozmiarze. Firma wyróżnia się od pozostałych nowoczesną halą produkcyjną i parkiem maszynowym. Zamówione opakowania są transportowane pod adres wskazany przez klienta. Na rodzimym rynku nie ma producenta tak doświadczonego jak Buwar. Można śmiało stwierdzić, że w branży produkcji opakowań plastikowych firma stała się liderem. Współpraca z Buwar to profesjonalizm, najwyższa jakość i zadowolenie klienta.

ZAMÓW KANISTRY ONLINE