kanistry plastikowe 5l

BUWAR – SZYJEMY OPAKOWANIA NA MIARĘ – KANISTRY PLASTIKOWE 5-LITROWE I INNE

Klienci obecnie mają bardzo duży wybór kanistrów plastikowych, które niezbędne są do przechowywania substancji płynnych. Można w nich magazynować wodę lub paliwo – olej i benzynę. Kanistry są zróżnicowane ze względu na pojemność. Czasem potrzebne są kanistry mniejsze, a niekiedy większe. Najbardziej uniwersalne wydają się kanistry plastikowe 5l. W zupełności wystarczają do przechowania niezbędnych płynów. Wyposażone są w nakrętki z tzw. odpowietrznikami. Są bardzo łatwe w transporcie i ręcznym przenoszeniu z miejsca na miejsce. Taki kanister wypełniony płynem nie jest ciężki. Z powodzeniem przeniesie go mężczyzna, kobieta i nastolatek.

Kanistry plastikowe 5l są stosunkowo lekkie. Nadają się do układania w stosy na paletach. Łatwo też przelać płyn z jednego z kanistra do drugiego Pod tym względem nie ma żadnego problemu.

Uniwersalne kanistry plastikowe 5l sprawdzają się w wielu sytuacjach i okolicznościach. Warto wozić je w bagażniku auta, przydają się na stacjach benzynowych. Korzysta się z nich na placach budowy. Kanistry spotyka się też na działkach, w ogrodach, podczas wydarzeń plenerowych. Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zmagazynowania płynu – wody czy paliwa i szybkiego transportu, kanistry pełnią ważną funkcję. Popyt na kanistry plastikowe jest cały czas bardzo duży.

Buwar – niezawodny producent opakowań sztucznych

Firma Buwar jest sprawdzonym i niezawodnym producentem opakowań plastikowych, m.in. kanistrów plastikowych 5l, poręcznych i najbardziej uniwersalnych. Wszystkie kanistry są dokładnie przebadane i opatrzone certyfikatem COBRO (Instytut Badawczy Łukasiewicz Reseach Network). Każdy kanister wyposażony jest w kartę katalogową, zawierającą specyfikacje techniczną i opis kanistra (pakowanie, przechowywanie, składanie, transport). Na Państwa życzenie firma wykonuje kanistry w wybranym kolorze i o określonej wadze.

Co wyróżnia firmę Buwar?

  • Szybka i terminowa realizacja zamówień indywidualnych
  • Możliwość zamówienia kanistrów w wybranym kolorze i o określonej wadze
  • Nowoczesna hala produkcyjna z parkiem maszynowym
  • Transport zakupionych opakowań do klienta
  • 10-letnie doświadczenie w produkcji opakowań sztucznych

Buwar stał się liderem w branży produkcji kanistrów plastikowych 5l i innych. Firma wykona dla Państwa opakowania „uszyte na miarę”. Zapraszamy.

ZAMÓW KANISTRY ONLINE