Kanister 10L wnęka lejek

Kanistry plastikowe 10L

Kanistry plastikowe 10l idealnie sprawdzają się podczas przechowywania benzyny, jeśli ktoś chce ją kupić w nadmiarze. Wykonane są ze specjalnego tworzywa sztucznego, dlatego cechują się odpornością na zmienne temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne.

W TAKICH KANISTRACH MOŻNA RÓWNIEŻ PRZECHOWYWAĆ OLEJ NAPĘDOWY, CZY TEŻ ZWYKŁĄ WODĘ

Wszystko zależy od tego, jakie potrzeby ma użytkownik. Atutem tego typu rozwiązań jest szczelny korek, dzięki czemu zgromadzone płyny z pewnością nie przedostaną się samoczynnie na zewnątrz. Kanistry są niezwykle poręczne, dlatego z łatwością można przenosić je w inne miejsce. Są też pojemne i uniwersalne.

WYPRODUKOWANE ZGODNIE Z WSZYSTKIMI OBOWIĄZUJĄCYMI NORMAMI, Z TEGO TEŻ WZGLĘDU POSIADAJĄ CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Stosowane m.in. na magazynach, na stacjach paliw, ale też przez klientów indywidualnych. Da się z nich korzystać wiele razy, dlatego po jednym użyciu nie trzeba od razu kupować nowego kanistra. Oczywiście najlepiej przechowywać w nich zawsze tą samą substancję.

Kanister produkowany w technologii rozdmuchu z tworzywa HDPE (polietylen) są odporne na większość substancji chemicznych. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wyprodukowania w różnych kolorach, wagach oraz z certyfikatem UNY. Dostępne z gwintami DIN-45 i DIN-51. Mogą mieć pasek widoku (ilości w środku) oraz wnękę na lejek.

kanister plastikowy 10l

kanister 10l

kanister 10l z wneka

kanister bezbarwny 10l

ZAMÓW KANISTRY ONLINE