Kanister_20L

Kanistry plastikowe 20L

Kanistry plastikowe 20l wykorzystywane są w różnych gałęziach przemysłu, ponieważ można w nich przechowywać wiele substancji płynnych. Posiadają specyficzny kształt, który gwarantuje opakowaniom doskonałą szczelność oraz stabilność.

KANISTRY BEZ PROBLEMÓW MOŻNA UKŁADAĆ W WIĘKSZE STOSY, JEŚLI MAJĄ BYĆ PRZECHOWYWANE W MAGAZYNACH LUB TEŻ NA ZAPLECZACH STACJI BENZYNOWYCH

Z łatwością można je transportować, jest to całkowicie bezpieczne, a jednym z ich największych atutów jest duża pojemność. Kanistry powstają ze specjalnych tworzyw, więc nie ma mowy, aby podczas ich użytkowania doszło do ich groźnego uszkodzenia.

MOŻNA JE ZAMYKAĆ NA KOREK, DZIĘKI TEMU SUBSTANCJE NIE PRZEDOSTANĄ SIĘ NA ZEWNĄTRZ

Opakowania są odporne na wstrząsy i wibracje. Można je oczywiście zakupić w różnych wersjach kolorystycznych. Posiadają wszystkie niezbędne atesty spożywcze, przystosowane są również do przechowywania niebezpiecznych substancji płynnych, o zwiększonej gęstości. Z reguły wykorzystuje się je do składowania benzyny.

Kanister produkowany w technologii rozdmuchu z tworzywa HDPE (polietylen) są odporne na większość substancji chemicznych. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wyprodukowania w różnych kolorach, wagach oraz z certyfikatem UNY. Dostępne z gwintami DIN-45 i DIN-51.

Kanister 20L

ZAMÓW KANISTRY ONLINE