kanistry plastikowe 5l

KARNISTRY PLASTIKOWE 5L – ZALETY I ZASTOSOWANIE

Karnistry plastikowe 5l przydają sie w wielu sytuacjach. Mogą uratować osoby mieszkające daleko od stacji benzynowej, kiedy zaskoczy ich pusty bak. Plastikowy kartnister warto także mieć w bagażniku, podczas długiej trasy po dziewiczych drogach.

Ich zastosowanie może być dużo szersze – również spożywcze i przemysłowe. Karnistry są neutralne pod względem smaku oraz zapachu. Jedną z zalet produktów jest wodoszczelność, co pozwala na przechowywanie niemalże każdego rodzaju wypełnienia. Lekkość oraz wygodna forma sprawia, że znajdują zastosowanie w każdej branży. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie. Łatwo się opróżniają, bez bulgotania, umożliwiają równomierny wypływ i precyzyjne dozowanie oraz zapobiegają niebezpiecznemu tryskaniu.

Oferowane karnistry wyróżniają się wieloma certyfikatami, m. in. COMBRO. Produkty wykonane zostały z polietylenowego, niskociśnieniowego materiału, który cechuje wysoka masa cząsteczkowa. Jest to tworzywo przyjazne dla środowiska i nadaje się do wtórnego przetworzenia.

 

ZAMÓW KANISTRY ONLINE