kanistry plastikowe 5l

NIETYPOWE ZASTOSOWANIE KANISTRÓW PLASTIKOWYCH

Poprzez pandemię i brak dużych możliwości wyjazdów za granicę Polacy tłumnie ruszyli pod namioty i na kempingi w góry, nad morze i jeziora. Szczególnie mazury cieszą się sporą popularnością. Co zabrać więc ze sobą na taką wycieczkę? Na pewno kanister plastikowy 5l!

Jak wykorzystać kanister plastikowy 5l na wyjeździe pod namioty?

Kanister użyć można jako dodatkowy zbiornik na zapasowe paliwo. Obecnie ceny benzyny jak i innych paliw są całkiem niskie, więc tanie paliwo na pewno się przyda, zwłaszcza że przy zwiększonym, wakacyjnym ruchu utknąć można w korku daleko od stacji.

Kanister może służyć nie tylko do przechowywania w nim paliwa na zapas, ale również jako przenośny prysznic. Wystarczy swój namiot postawić przy rzece lub przy jeziorze, napełnić kanister plastikowy wodą, w nakrętce zrobić dziurki i mocując go do góry nogami do gałęzi mamy całkiem prawny prysznic.

Jeśli jedziemy w długą podróż zamiast kupować wodę na stacji po bardzo wysokich cenach skorzystać można również z kanistra i nalać do niego przefiltrowanej wody z kranu, co pozwoli nam zaoszczędzić.

Jak można zauważyć zastosowań kanistrów plastikowych o pojemności 5l jest wiele – ogranicza je wyłącznie wyobraźnia, ponieważ te pojemniki są bardzo użyteczne i funkcjonalne.

ZAMÓW KANISTRY ONLINE